
Стрес, тривога, депресії – змушують нас шукати варіанти допомоги собі та своїм близьким. Популяризація робить психотерапію доступною і цікавою. Нарешті ми перестали боятися слова психотерапія і сміливо йдемо до вивчення себе та покращення свого життя. І коли вже зважились на пошук психотерапевта перед людиною постає інша задача. Обрати напрям в якому буде комфортно працювати. Сьогодні…
Докладніше…

Вибір психолога – це важливе рішення, яке може вплинути на ваше життя і добробут. Якщо ви розглядаєте можливість звернутися до психолога, то важливо врахувати кілька ключових факторів, щоб знайти того, хто вам підходить, та ваша співпраця була ефективна та комфортна. Тому ми зробили для вас збірку, на що слід звернути увагу при виборі псиолога та…
Докладніше…

Психологічний центр “Без паніки” зробив для вас підбірку, куди звертатись військовим за психологічною допомогою. Кол-центр ВартоЖити Як звернутися: 5522 та натиснути (військовим – 2, цивільним – 1). Режим роботи: З понеділка по п’ятницю (11:00-19:00). Від 18 років У кол-центрі працює лінія кризового консультування усіх українців та підтримки дорослих онкопацієнтів. Кількість дзвінків необмежена, тривалість –…
Докладніше…

Психологічний центр “Без паніки” зробив для вас підбірку, куди звертатись підліткам за психологічною допомогою. Teenergizer Як звернутися: Писати в чат на сайті Від 10 до 25 років Будь-який підліток з України може безоплатно та конфіденційно звернутися по психологічну допомогу на сайті проєкту. «Пам’ятай, ми завжди поруч!» – обіцяють рівні консультанти «Teenergizer». Працюють з 9:00 до…
Докладніше…

Звичайно, залежно від конкретних обставин, є різні поради та стратегії, які можуть допомогти полегшити психологічний стан при еміграції. Ось деякі з них: Підтримка: важливо мати людей, які можуть підтримати вас в емоційному та практичному плані, особливо на початкових етапах адаптації. Це можуть бути члени родини, друзі, співвітчизники або люди, які вже проживають в країні. Дослідження…
Докладніше…