Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Індивідуальна консультація психолога в Києві


Отже, ви вирішили записатися на індивідуальну консультацію до психолога. Ми спробуємо відповісти на ті запитання, які можуть у вас виникнути:

З якими проблемами можна звертатися до нас?

Перелік проблем досить великий. Перерахуємо лише найпоширеніші:

Також проблеми можуть бути у ваших близьких, і тоді необхідна допомога дитячого або сімейного психолога.

Як вибрати психолога?

Психолог – це фахівець, до якого ви звертаєтеся по допомогу. Тому зверніть увагу, щоб у нього була відповідна освіта (вища психологічна або медична).

Також, окрім вищої психологічної, у психолога зазвичай є практична освіта або спеціалізація. Це дозволяє йому проводити психотерапію (більш довгострокову роботу, спрямовану на якісну зміну характеру або його окремих рис). Ця інформація допоможе вам підібрати фахівця саме під вашу проблему. Наприклад, є експерти, які працюють саме з сімейними проблемами, з кризами або травмами. Також варто звернути увагу на досвід роботи. Бажано, щоб він практикував і мав відповідний досвід саме у сфері вашої проблематики. Зазвичай вся ця інформація вказується на сайті. В іншому випадку не соромтеся питати про це телефоном.

Крім того, важливим доповненням при виборі буде можливість почитати статті, подивитися відео з його участю. Це дозволить скласти попередню думку.

Де саме шукати потрібного вам спеціаліста?

Найпростіший спосіб, відкрити інтернет-пошуковик і ввести відповідний запит, наприклад: психолог Київ. В такому випадку ви побачите фахівців, які займаються саме тим видом послуг, які ви шукаєте. Спосіб, дійсно, простий та дієвий.

«Сарафанне радіо» або пошук через знайомих також вкрай ефективні. Ви зможете отримати відгук про роботу фахівця, почути думку друзів, яким завжди можна довіряти та опиратися на них. Але тоді вам доведеться зізнатися, що ви шукаєте психологічну допомогу. Для декого це може бути незручним моментом.

Інформацію про наших фахівців, їх освіту, досвід роботи та спеціалізацію ви можете знайти у цьому розділі.

Отже, ви обрали фахівця. Як записатися?

Як краще записуватися на консультацію до психолога?

Найпростіший спосіб: телефоном. Очевидним плюсом є швидкість. Ви відразу можете домовитися про місце і час зустрічі, поставити всі важливі запитання. Мінус цього способу в тому, що не завжди комфортно незнайомій людині розповідати щось особисте телефоном.

Є люди, для яких спілкування через телефон є досить стресовим. В такому випадку підійде лист електронною поштою. В такому форматі Ви можете більш детально викласти свою проблему, поставити всі запитання, які вас цікавлять. Мінус – на лист вам також можуть відповісти не відразу.

Ми записуємо клієнтів будь-яким зручним способом:

Телефоном: +38 098 358 3868 (також Viber, Telegram, WhatsApp)

Поштою: info@trevog-bolshe.net

Як підготуватися до консультації психолога?

Багато людей, звернувшись перший раз, відчувають себе досить скуто і не знають, про що говорити. Це цілком нормально. Не хвилюйтесь. Не варто налаштовувати себе, що Вам потрібно буде прийти та розповісти всі свої таємниці, повністю довіритися малознайомій людині. На першій консультації досить велика кількість часу витрачається на те, щоб налагодити контакт, познайомитися один з одним. Психолог не буде квапити вас або підштовхувати розповідати те, що ви не хочете.

Необхідно спочатку придивитися один до одного. Буде цілком достатньо, якщо ви зможете, хоча б коротко розповісти про себе, і позначити ту область життя, в якій потрібна допомога. Наприклад, відносини з дитиною, криза у взаєминах та інше. Це називається «запитом». Психолог вже на цьому етапі буде допомагати вам розібратися, що саме вас не влаштовує, як це можна змінити й т.д.

Де і як проходять консультації психолога в Києві?

Психолог найчастіше приймає в офісі. Іноді психолог приймає у себе вдома або приїжджає додому до клієнтів. Таке часто буває, коли мова йде про роботу з дітьми. Однак, на наше переконання, все-таки краще працювати з психологом в його офісі. Так є можливість повноцінно приділити час саме роботі, не відволікаючись на домашні справи або звичну обстановку.

Наші офіси знаходиться на Подолі, Осокорках та в центрі Києва за п’ять хвилин від метро. Дивіться карту у цьому розділі: Контакти.

Скільки коштує консультація психолога в Києві?

Вартість консультації зазвичай визначається, виходячи з досвіду роботи, спеціалізації психолога, а також залежить від виду його послуг. Ціна у психологів в Києві за консультацію варіюється в середньому від 500 до 1800 гривень за сеанс.

Ціни на послуги нашого Центру такі:

Консультація керівника центру

1500 гривень

Індивідуальна консультація психолога

1200 гривень

Консультація сімейного психолога

1500 гривень

Більш детально можна подивитися тут: Ціни та послуги

Чи можна працювати з психологом онлайн?

Потрібно:) І ми не жартуємо. У нових реаліях формат онлайн роботи став навіть популярнішим, ніж офлайн. Вимушена еміграція в іншу країну, переїзди, повітряні тривоги – все це робить роботу офлайн у деяких випадках важкою чи навіть неможливою. Але це не нагода відмовлятися від консультацій психолога. Ми працюємо за допомогою відеозв’язку у Skype, Viber, Google Meet. У деяких випадках ми можемо запропонувати консультацію без відео, якщо іншого варіанту зараз немає. За час війни ми всі навчилися працювати в екстремальних умовах, і це дозволяє нам бути корисними для клієнтів з урахуванням усіх сучасних реалій. Якщо потрібно, приїжджайте до офісів. Якщо зручно онлайн – значить працюватимемо онлайн. У нас є стаття про те, які плюси та мінуси в онлайн роботі та про те, як вона проходить: Чи ефективна психотерапія онлайн?.

Скільки може знадобитися зустрічей?

На це запитання буває складно відповісти, не бачачи людину і не знаючи її проблеми. Так буває, що виявляється достатньо й однієї консультації. Буває, що клієнт вирішує пройти курс психотерапії, тоді зустрічей може бути більш як 10. Зазвичай з самого початку домовляюся з клієнтами про якусь мінімальну кількість зустрічей, стандартно це 5 зустрічей. Після закінчення цього часу ми спільно ухвалюємо рішення, чи є нам необхідність працювати далі та чи корисне для клієнта наше співробітництво.

Психолог Київ. Психологічний Центр “Без паніки”

Записатися на консультацію

    Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

      Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: