Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Консультація психотерапевта в Києві


Психологи, психотерапевти і психіатри: в чому різниця і до кого звертатися?

Багато людей відчувають розгубленість, не знаючи, до кого звертатися. Прояснимо:

Психолог – це фахівець, який працює зі здоровими людьми, у яких є проблеми. Зазвичай він має гуманітарну або медичну освіту і не має права прописувати медикаменти і призначати курс лікування.

Психіатр – це фахівець, який працює з людьми, які мають психічні порушення. Він має право призначати лікування, обстеження та ін.

Психотерапевтом може бути як психолог, так і лікар. У разі якщо ми говоримо про лікаря-психотерапевта, це фахівець, який працює з неврозами (так званими «межовими» станами, порушеннями емоційної сфери, але без порушень психічної). Він має право призначати лікування і проводити психотерапію (спілкування з клієнтом, застосування різних психологічних методик).

10 причин обратится именно к нам

Психолог-психотерапевт – це фахівець, який працює з неврозами, який не має права застосовувати медикаменти, але має право проводити психотерапію і застосовувати різні психологічні методики. Психолог може стати психотерапевтом, якщо отримає відповідну практичну освіту, що дозволяє йому вести психотерапію. Це може бути: гештальт-терапія, когнітивно-поведінкова терапія, тілесно-орієнтована психотерапія і так далі.

Кому може знадобитися психотерапія або консультація психотерапевта?

На консультацію до психотерапевта зазвичай приходять люди, які страждають від тривоги, панічних атак, депресії, різних фобій або страхів. Також послуги психотерапевта будуть потрібні людям, що страждають психосоматичними розладами (синдром подразненого кишківника, головні болі, нудота і блювота на нервовому грунті, та інше). У разі необхідності, такий фахівець повинен працювати в парі з психіатром, щоб мати можливість доповнювати курс психотерапії препаратами, якщо для цього є відповідна необхідність. Іноді до сімейного психотерапевта звертаються пари, які потребують допомоги. Буває, що один з членів сім’ї страждає зазначеними вище проблемами, і це відбивається на сімейному житті обох партнерів. До дитячого психотерапевта звертаються в тому випадку, якщо проблеми спостерігаються у дитини чи підлітка.

Скільки коштує допомога психотерапевта в Києві?

Ціни на прийом у різних фахівців можуть варіюватися, залежно від досвіду роботи, освіти фахівця і технік, які він використовує.

Ціна консультації керівника центру – 1200 гривень, вартість консультації інших фахівців становить 1000 гривень (55 хвилин).

Як визначити, чи підходить Вам психотерапевт?

При виборі психотерапевта ми рекомендуємо звертати увагу на наступні параметри: досвід роботи та освіту спеціаліста (якщо вони не зазначені, не соромтеся, запитуйте); а також на те, наскільки легко Вам вдається знайти спільну мову і чи виникає у вас довіра до цієї людини. Буде чудово, якщо цього фахівця Вам порекомендує хтось зі знайомих. Хоча ми розуміємо, що це не завжди зручно – питати у своїх знайомих: «А чи немає у Вас контактів хорошого психотерапевта в Києві?». Навіть якщо Ви нічого не знаєте про психотерапевта, ще раз рекомендуємо Вам не соромитися, а поставити всі хвилюючі вас питання ще на етапі телефонного дзвінка.

Чи можлива психотерапія по скайпу?

Так, робота по скайпу можлива. Про це Ви можете прочитати в цьому розділі: скайп-консультації психолог.

Записатися на консультацію

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: