Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Дитячий психолог в Києві, найбільш поширені запитання


У цьому розділі я б хотіла відповісти на деякі запитання щодо консультації дитячого психолога.

З якими проблемами працюють дитячі психологи?

  • Вам необхідна допомога фахівця, якщо:
  • У Вашої дитини є агресія, вона конфліктна, б’ється або кусається
  • Дитина примхлива, з ним неможливо домовитися, вона Вас не слухає
  • У дитини є страхи, тривога
  • Дитина страждає психосоматичними порушеннями (заїкання, тіки, енурез, блювота на нервовому грунті, головні болі та ін.)
  • Дитина не хоче вчитися
  • Дитині складно знайти спільну мову з однолітками, вона сором’язлива, боязка
  • У дитини трапляються істерики
  • Дитина часто мастурбує
  • У дитини є нав’язливі дії (наприклад, вона смокче палець, накручує волосся та ін.)

10 причин обратится именно к нам

Також, батьки можуть звертатися, якщо:

  • Є питання щодо лінії виховання малюка
  • Якщо Ви хочете правильно підготувати малюка до змін в його житті (дитячий сад, школа, переїзди)
  • Якщо Ви хочете підготувати малюка до народження братика чи сестрички
  • Якщо Ви плануєте розлучитися або, навпаки, повторно вступити в шлюб

Дитячий психолог. Як краще підготуватися до візиту?

Для батьків:

Ви можете скласти список тих питань, які Вас хвилюють. Звичайно, фахівець проведе свою діагностику, але Ви істотно допоможете йому, якщо скажете, на що звернути увагу.

Поміркуйте: як давно у дитини ця проблема? Як вона проявляється найчастіше? Що ви вже робили, щоб її вирішити? Дуже часто так буває, що при одному з батьків проблема є, а при іншому її немає. Поспостерігайте, чи є залежність проблеми від оточуючих людей, ситуацій тощо.

Якщо Ви з дитиною проходили обстеження у невролога, психотерапевта чи психіатра, буде добре, якщо Ви згадаєте, що вони Вам говорили, які діагнози ставили і які препарати призначали.

Для дитини:

Скажіть, що ви поїдете до дитячого психолога. Не варто вигадувати якихось інших версій без вагомих на те причин. Поясніть, що це дядечко чи тітонька, який допомагає діткам вирішити їх проблеми. Розкажіть, що там дитина зможе пограти і поговорити. Не лякайте і не погрожуйте суворим лікарем. Це ускладнить подальшу роботу з малюком.

Кому варто приходити на консультацію дитячого психолога?

Оптимально, коли приходять всі члени сім’ї. Тобто бажана присутність обох батьків і дитини. Це не обов’язкова умова. Просто чим більше дорослих буде присутніми, тим більш інформативною і корисною буде бесіда. Якщо у вихованні беруть активну участь бабуся або няня, буде дуже добре, якщо вони теж зможуть приєднатися.

Якщо у вашій родині є інші діти, то їх варто брати тільки за бажанням, або якщо вони мають безпосереднє відношення до проблеми. Наявність двох дорослих також бажана, якщо дитині менш як 5 років. В такому випадку, друга доросла людина може почекати з дитиною в іншій кімнаті, поки психолог поговорить з мамою, якщо така необхідність виникне. Після 5-6 років діти зазвичай можуть почекати і одні. Однак це все – лише побажання. Якщо якась з умов є неможливою, це не привід відмовлятися від зустрічі.

Як вибрати дитячого психолога?

Я рекомендую звертати увагу на досвід роботи фахівця, на його освіту і компетенції. Чудово, якщо хтось із знайомих зможе порекомендувати Вам гарного дитячого психолога в Києві. Однак навіть якщо Ви не маєте рекомендацій або відгуків про цього фахівця, це не страшно. Просто уточніть всі питання, які Вас хвилюють, зателефонувавши нам. Це абсолютно нормально, я рекомендую не соромитися і запитувати все, що Вас хвилює.

Скільки коштує консультація психолога в Києві?

Вартість консультації дитячого психолога – 1200 гривень (55 хвилин)

Також, більш детально з цією інформацією по інших напрямках ви можете ознайомитися в розділі – Послуги та Ціни

Як записатися на зустріч?

Записатися Ви можете, зателефонувавши за номером: + (380) 98 358 38 68 або надіславши листа на електронну пошту: info@trevog-bolshe.net

Який графік роботи у дитячого психолога?

Це питання найчастіше ставлять саме ті, хто звертається на дитячо-батьківські консультації. Це зрозуміло, адже: в будні дні у дітей садок або школа, у батьків – робота. У нашому центрі з дітьми та батьками працює Анна Бородіна. Вона працює як в будні дні, так і у вихідні.

 

Психологічний центр “Без паніки”. Дитячий психолог, консультації. м. Київ

Записатися на консультацію

    Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

      Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: