Безкоштовна допомога психолога – де її отримати?


Ми підготували список ресурсів, які допоможуть вам отримати психологічну допомогу від психологів волонтерів.

Розкажи мені: https://tellme.com.ua/ 

Даний ресурс налічує вже понад 600 спеціалістів, серед яких працюють психологи нашого центру. Можна звернутися з будь-яким запитом, навіть, якщо вам не зможуть допомогти саме на цій платформі, то скерують до іншої.

Спеціалісти цього проєкту надають допомогу 24/7. За замовчуванням, у період війни, кожна людина може отримати одну безкоштовну онлайн-консультацію тривалістю 30 хв. Однак існують виключення й психолог може надати більше консультацій, якщо у нього буде на це можливість.

Як працює сервіс?

Ви заповнюєте анкету на сайті, після чого вашу заявку бачать психологи. Далі спеціаліст, який має компетенції з вашим запитом бере його в роботу та зв’язується з вами, щоб домовитися про консультацію за вказаними вами контактами.

Mindly: https://mindlyspace.com/

Цей проєкт надає психологічну допомогу українцям, що постраждали у війні Дипломовані психологи та психотерапевти на індивідуальних сесіях: допоможуть подолати посттравматичні стресові розлади та навчать, як подолати наслідки психологічної травматизації, з адаптацією після вимушеної зміни місця проживання, пережити втрату близької людини або родича, навчать, навичкам справлятися з тривогою та розкажуть, як регулювати психологічний стан в умовах війни.

Як працює?

Реєструєтеся, заповнюєте анкету, обираєте психолога та зручний час для онлайн-консультації.

Поруч: https://poruch.me/ 

Проєкт створений для підлітків та їх батьків. Психологи цього проєкту проводять групові онлайн зустрічі для підтримки психологічного здоров’я. Кожна група має де 10 учасників.

Як працює?

Заповнюєте анкету, після цього з вами зв’язується менеджер проєкту та скеровує.

Проєкт SupportME — інформаційний онлайн-простір для підлітків та їхніх батьків.

Фахівці проєкту — психологи та лікарі — консультують з питань фізичного та психічного здоров’я підлітків, побудови й налагодження стосунків. Для отримання консультацій можна звертатися на портал або в дірект на сторінці SupportME в інстаграмі.

Окрім цього, у своїх статтях на сторінках порталу психологи проєкту інформують підлітків про виклики їхнього віку, побудову стосунків з дорослими й однолітками, як протистояти булінгу й насильству, як подолати депресію й тривогу. Лікарі розповідають про безпечну сексуальну поведінку й можливі наслідки ризикованої поведінки, про профілактику вірусів та захворювань, принципи здорового способу життя.

Також на сторінках порталу можна знайти контакти найближчих Клінік, дружніх до молоді.

 

KAF: https://www.kaf-assist.org/

KAF – безкоштовний, дистанційний онлайн-сервіс для українських родин, які потребують медичної та психологічної допомоги. Цей сервіс надається україномовними спеціалістами за допомогою унікальних провідних платформ, що призначені для надання медичної та психологічної допомоги для дорослих та підлітків. Підлітки мають звертатися разом з дорослими.

Як працює?

Обираєте медичну чи психологічну допомогу, заповнюєте анкету, після цього спеціаліст зв’яжеться з вами для подальших домовленостей.

Телефонна лінія “Міжнародного штабу допомоги українцям”: https://dopomoha.org.ua/ 

Це сервіс телефонної психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни. Серед спеціалістів цієї платформи працюють також й наші психологи, а керівник центру є офіційним волонтером напрямку психологічної допомоги.

Як працює лінія?

На день написання цієї статті існує 2 лінії: для України (0 800 305-007) та Франції (+33 666 513981). Ви телефонуєте за вказаними номерами та отримуєте з’єднання зі спеціалістом. У разі, якщо не вдається зв’язатися, заповніть форму (bit.ly/360VSeG) й вільний спеціаліст зв’яжеться як тільки з’явиться можливість.

ОбійМи: https://cutt.ly/mFxXbSE

Цей проєкт є ініціативою групи волонтерів та налічує близько 500 психологів, які допомагають українцям справитися зі стресом та травмуючими подіями.

Як працює?

Ви реєструєтеся у формі за посиланням вище й спеціалісти зв’язуються з вами відповідно до того, що ви вказали у формі.

Гаряча лінія емоційної підтримки від Міжнародної організації з міграції: https://iom.org.ua/ua

Також на сайті цієї організації ви знайдете допомогу, яка пов’язана з вимушеним переселенням.

Як працює?

Ви телефонуєте за номером телефону (0 800 211 444) й вільний спеціаліст надає вам допомогу. Лінія працює з 9:00 до 18:00 у будні та з 10:00 до 17:00 у вихідні.

UpLife дуже зручний та корисний додаток для турботи про своє психологічне здоров’я від українських розробників: https://uplife.app

У цьому додатку ви знайдете матеріали, які будуть допомагати вчитися справлятися з тривогою, страхами, ПТСР, труднощами у стосунках, самооцінки тощо.