Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Дар’я Селіванова


Доброго дня! Мене звати Дар’я Селіванова, я психолог, психотерапевт, керівник центру. Мій стаж у професії вже 16 років, з них 6 років як керівника.

Наразі вся моя практика розділилася на дві частини: “до війни” та “після”. “До” – я закінчила з відзнакою Державний університет гуманітарних наук за спеціальністю “Психолог”. Потім проходила безліч курсів семінарів по роботі з панічними атаками та тривогою. Я сертифікована як гештальт-терапевт у МГІ. Маю окрему освіту з дитячої психології. Моєю основною спеціалізацією до війни була робота з різноманітними емоційними труднощами: тривогою, панічними атаками, депресивними станами та іншим. Паралельно, я приділяла багато професійної уваги темі дитячо-батьківських стосунків та роботі з батьками. Окрім практичної діяльності, мене також приваблювала популяризація психології. Тому я багато виступала експертом на телеканалах 1+1 та Україна, вела сторінки в соціальних мережах та Youtube. У 2019 році я запустила соціальний проєкт – телеграм-бота “Без паніки”, який допомагає подолати напад панічної атаки.

Після початку війни змінилося не лише моє звичайне життя, а й професійне. З першого дня воєнних дій я не могла залишатися осторонь та почала надавати волонтерську психологічну допомогу. Продовжую це робити особисто та у складі команди Міжнародного штабу допомоги українцям. За цей час я створила велику кількість статей, відео та інфографіки, що дозволяють людям зберігати психологічну стійкість в умовах війни. Їх можна знайти у цьому розділі: Психологічне здоров’я та війна.

10 причин звернутися саме до нас

Наразі першочерговими стали такі запити, як посттравматичний стресовий розлад, вимушена міграція, втрата близьких, домівки, дезорієнтація та втрата сенсу життя. Та велика кількість запитів щодо допомоги дітям в умовах війни. Зараз я допомагаю дітям та дорослим знову знайти зруйноване війною відчуття безпеки, пережити горе, з яким ми усі зіткнулися.

В цей час я також багато співпрацюю з різними компаніями, консультуючи їх співробітників та проводжу для них тренінги з базової психологічної безпеки під час війни, а також терапевтичні групи підтримки.

Я вірю, що українці – це дуже сильна нація, зокрема й психологічно. І я знаю, що психологічна стійкість є неймовірною важливою для перемоги. Тому рада, що можу вносити свій внесок, допомагаючи зараз нашому суспільству пройти цей складний період.

Слава Україні!

Записатися на консультацію

    Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

      Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: