Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Дар’я Селіванова


Доброго дня! Мене звати Дар’я Селіванова, я психолог, психотерапевт, керівник центру. Мій стаж у професії вже 16 років, з них 6 років як керівника.

Наразі вся моя практика розділилася на дві частини: “до війни” та “після”. “До” – я закінчила з відзнакою Державний університет гуманітарних наук за спеціальністю “Психолог”. Потім проходила безліч курсів семінарів по роботі з панічними атаками та тривогою. Я сертифікована як гештальт-терапевт у МГІ. Маю окрему освіту з дитячої психології. Моєю основною спеціалізацією до війни була робота з різноманітними емоційними труднощами: тривогою, панічними атаками, депресивними станами та іншим. Паралельно, я приділяла багато професійної уваги темі дитячо-батьківських стосунків та роботі з батьками. Окрім практичної діяльності, мене також приваблювала популяризація психології. Тому я багато виступала експертом на телеканалах 1+1 та Україна, вела сторінки в соціальних мережах та Youtube. У 2019 році я запустила соціальний проєкт – телеграм-бота “Без паніки”, який допомагає подолати напад панічної атаки.

Після початку війни змінилося не лише моє звичайне життя, а й професійне. З першого дня воєнних дій я не могла залишатися осторонь та почала надавати волонтерську психологічну допомогу. Продовжую це робити особисто та у складі команди Міжнародного штабу допомоги українцям. За цей час я створила велику кількість статей, відео та інфографіки, що дозволяють людям зберігати психологічну стійкість в умовах війни. Їх можна знайти у цьому розділі: Психологічне здоров’я та війна.

Наразі першочерговими стали такі запити, як посттравматичний стресовий розлад, вимушена міграція, втрата близьких, домівки, дезорієнтація та втрата сенсу життя. Та велика кількість запитів щодо допомоги дітям в умовах війни. Зараз я допомагаю дітям та дорослим знову знайти зруйноване війною відчуття безпеки, пережити горе, з яким ми усі зіткнулися.

В цей час я також багато співпрацюю з різними компаніями, консультуючи їх співробітників та проводжу для них тренінги з базової психологічної безпеки під час війни, а також терапевтичні групи підтримки.

Я вірю, що українці – це дуже сильна нація, зокрема й психологічно. І я знаю, що психологічна стійкість є неймовірною важливою для перемоги. Тому рада, що можу вносити свій внесок, допомагаючи зараз нашому суспільству пройти цей складний період.

Слава Україні!

10 причин обратится именно к нам

Записатися на консультацію

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: