Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Анна Федоренко


Вітаю! Мене звати Федоренко Анна. Я – психолог, арт-терапевт, КПТ консультант.

Ще з підліткового віку я точно знала, ким саме хочу бути, коли виросту. Вже тоді я вірила в сильний потенціал кожної людини і прагнула допомогти розкрити його. Але втілювати мрію в реальність я почала лише в 2014 році, саме тоді я розпочала здобувати 2гу вищу освіту за фахом Психолог. Потім підвищення кваліфікації в напрямку арт-терапії і КПТ консультування.

Арт-терапія надзвичайно творчий метод роботи з запитами клієнтів. М’яко та дбайливо, обходячі гострі кути супротиву нашої психіки, вирішуються питання, які роками турбували клієнтів. В наш час тривога, стрес, гострий стрес і горювання стали частиною нашого життя, нажаль. Екологічність та результативність арт-терапії в роботі з такими запитами просто вражає.

З цим методом пов’зано багато помилкових суджень. Наприклад, що арт-терапія – це лише про малювання. Але на справді арт-терапія досить обширний напрямок. Він включає в себе пісочну терапію, музикотерапію, терпію тканинами, фото та кінотерапію і цей список можна продовжувати ще досить довго. Іншим розповсюдженим помилковим судженням є думка про те, що для арт-терапії обов’язково мати творчі здібності. Зовнішня оцінка творчості клієнта не має жодного відношення до роботи з арт терапевтом. Ми не оцінюємо робу з боку її художньої цінності, ми працюємо з творчим продуктом як з дзеркалом емоційного (психологічного) стану клієнта.

Арт-терапія у поєднанні з КПТ перетворює нашу роботу з клієнтами в захоплюючий процес пошуку найліпших шляхів вирішення поставлених запитів.

Знання в області КПТ додають моїй роботі чіткості, структурності, результативності. Будучи найдоказовішим методом психотерапії, КПТ найкраще працює з посттравматичним синдромом, тривогами, депресіями та навязливими думками. Я люблю КПТ за конкретни дії, які в комплексі з терапевтичною роботою досить швидко призводять до реальних та відчутних змін в житті клієнта.

Поєднання арт-терапії, яка рухається за клієнтом та КПТ з чіткими протоколами роботи дають мені можливість знаходити комфортні умови роботи як з творчими натурами так і з людьми схильними до раціоналізму.
Більшість моїх клієнтив відзначають, що завдяки такому поєднанню вони отримують максимальний результат в роботі зі своїми запитами.

В ході своєї діяльности найчастіше я працюю такими запитами:

 • кризові стани (робота з переселенцями, різкі зміни в житті, прийняття нової реальності, вікові кризи);
 • апатія, депресивні стани, відсутність мотивації, відсутність цілей та бажань;
 • тривожні стани;
 • робота з самооцінкою, негативними установками;
 • робота з повторюваними сценаріями у житті;
 • горювання, втрати;
 • нав’язливі стани та думки.

В роботі з людьми для мене важливо, щоб клієнт отримав нові знання, вміння та навички для розкриття свого потенціалу та побудови власного щасливого життя.

Я можу проводити консультації українською та російською мовами.

Записатися на консультацію

  Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

   Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: