Анонімно про Анну Федоренко


Опубліковано:

Мені комфортно працювати з Анею, вона дає підтримку та проявляє розуміння без оцінювання/без осудження. Знає, коли потрібно витримати паузу аби я могла прожити емоцію та вміє показати кордони, де вона не є об’єктом, який буде грати за моїми правилами. Її сильна сторона в тому, що вона вміє говорити, задавати питання і абсолютно розуміє все те, в чому я інколи сама плутаюсь або виникають сумніви. 

У важкі, морально, для мене часи  розмови з Анею давали мені неймовірне полегшення, тому що як мінімум я могла виговоритися людині, яка розуміє мене і допомагає пізнати мені себе. В цих розмовах я неодноразово “приходила до вирішення запиту самостійно”, як це звично говорити в роботі з психологом, про те Аня, як спеціаліст ніколи не тиснула і не вимагала, лише за необхідності нагадувала про мої бажання та цілі – це допомагало мені робити зусилля над собою та досягати бажаного. 

Вже не один рік я періодично працюю з Анею і це відчутна різниця між тим, якою я до неї прийшла невпевненою в собі, залежною від думки інших, тривожною та з пасивною агресією, і зараз: я знаю причини своєї тривожності та пасивної агресії і я навчилася їх контролювати, не йти на повідку у імпульсивної поведінки; я знаю, що думаю про себе сама, а думка інших просто існує; я впевнена в собі, що можу сказати що думаю спокійно і захистити себе, де це потрібно в реальному житті. 

Взагалі намагаюся свідомо відмовлятися від контролюючої поведінки та ігор, результати яких подобалися б моїм батькам і оточуючим. Такими поступовими змінами в собі я дуже задоволена і безмежно вдячна Ані за її професійну підтримку.