Євген Кисилевський, CEO, CodeSpace


Опубліковано:

Ми звернулися до психологічного центру «Без паніки» на початку квітня 2022 року. На той момент уся команда CodeSpace вже була у відносній безпеці, але частина людей пройшла через окупацію у Київській області, частина опинилася за кордоном без сім’ї та рідних, а частина продовжувала залишатись в Україні, стикаючись з постійними ризиками.
Як бізнесу, нам вдалося відновити роботу ще на початку березня. Працювали ті, хто були фізично і психологічно спроможні. Але звісно, я був зацікавлений у тому, щоб команда якомога швидше повернулася до роботи, адже головною метою компанії на той момент було гарантувати колективу фінансову стабільність.
Ми почали з групового тренінгу щодо основ психологічної самодопомоги та технік. Після чого запропонували співробітникам бронювати персональні сесії з психологами центру. Центр підібрав фахівців відповідно до запитів кожного з членів команди та гнучко підлаштовувався під потрібний таймінг.
Загалом, більш ніж половина команди пройшли хоча б одну сесію з консультантом центру. Звісно, я не мав ані права, ані бажання втручатися у терапевтичний процес, тому не можу достеменно оцінити ефективність кожної конкретної сесії.
Але моєю метою було створити більш комфортний і безпечний простір для команди, показати, що компанія турбується про них, показати, що вони не на самоті зі своїми особистими ситуаціями та допомога завжди поруч, якщо вона потрібна. З цим завданням ми точно впоралися.
Я рекомендую психологічний центр «Без паніки». З колегами приємно і зручно працювати.