Ольга Ковтун, менеджер адміністративного відділу & HR-координатор у БІК Україна


Опубліковано:

Наша компанія була в пошуках кваліфікованої психологічної підтримки працівників у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення. У нас був запит на проведення загального семінару для усіх працівників про ПТСР та його наслідки й надалі проведення індивідуальних сесій з психологом для тих, кому це буде необхідно.
Психологічний центр «Без паніки» повністю задовільнив наш запит. Директорка центру Дар’я Селіванова порадила нам яку краще інформацію розповісти на лекції, надала практичні вправи як заспокоїти себе чи рідних при стресі, також нам надіслали тести для самодіагностики психологічного стану. За результатами лекції ми отримали позитивні відгуки від наших працівників, оскільки інформація була дуже корисною в теперішніх умовах.
Великим плюсом є те, що в центрі є команда психологів, які оперативно організували індивідуальні сесії з нашими працівникам і нам не довелося «чекати в черзі» тривалий час.
Хочу зазначити, що Дар’я та її колеги ідуть на зустріч клієнту, орієнтуються на запит, а не насаджують свою думку та бачення.
Також для нас, як для компанії, також дуже важливо, що центр працює офіційно, по договору і ми отримали повний комплекс послуг працюючи лише з одним юридичним обличчям.
Рекомендую психологічний центр «Без паніки» для усіх компаній, які турбуються про психологічний стан своїх працівників в такий непростий час та шукають комплексного рішення.