Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Ярослав Загреба


Добрий день! Мене звуть Ярослав Загреба. Я – клінічний психолог, психотерапевт. Працюю в методах – когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) та розуміюча психотерапія.

Події, які відбуваються в нашій країні, збурили душі та серця людей. У когось активізувалися старі психологічні труднощі – тривоги, панічні атаки, психологічні травми, конфлікти відносин, кризи смислів, безсоння, депресія, залежності. У когось з’явилися нові – травматичні переживання, інтенсивні емоції люті або страху, болісне почуття провини, незрозуміла нерішучість.

Люди відчувають стрес. Сильні почуття – гнів, злість, страх, тривога, образа, апатія, психологічне виснаження, панічні атаки. Та потребують заспокоєння, відновлення душевної рівноваги та виваженого мислення та дій.

Люди відчувають фрустрацію, розгубленість від неможливості ставити цілі та йти до них у цій невизначеній ситуації. Та потребують того, щоб сфокусуватися, зібратися, знайти нові форми роботи зі своїми завданнями. Знайти адекватні завдання новим обставинам.

Люди переживають конфлікт цінностей та відчувають загострені переживання несправедливості, почуття втрати сенсу. Багато питань до світу, до себе, до того, що відбувається, до будь-якої влади, до тих, хто приймає рішення. Звичайно, до себе, до власного світогляду, цінностей. Та потребують того, щоб пояснити собі те, що відбувається, знайти себе у новому світі, обґрунтувати нового себе, згадати найдорожче та важливе для себе й знову вибудувати свою систему координат, щоб знати, що робити і як.

Люди потрапили у кризу. Криза віри, криза довіри, криза власних можливостей. Чи можливо зараз авторство свого життя? Що наразі означає – бути творцем себе та свого світу? Та потребують того, щоб оновити у собі авторство, знайти цю вселюдську силу творця, запустити свій власний маленький, але дуже потужний атомний реактор, здатний забезпечити активну, свідому реалізацію себе та своїх задумів у цьому житті.

З цими та багатьма іншими питаннями, ми, психологи та психотерапевти, можемо допомогти впоратися. У такі лихі години особливо відгукується сенс нашої роботи, суть якої – зцілення. Тобто, допомога людині знову знайти свою цілісність, перестати розпадатися на реакції та події, а знайти самого себе та свій шлях, переступивши через коло власних переживань.

Будь ласка, приходьте до психологів. Залиште осторонь сором, сумнів, невпевненість, думки про те, що комусь потрібніше. Це потрібно вам! Нам належить ще багато чого пережити, так допоможімо собі поповнити запаси здоров’я та сил. Ви потрібні вашим близьким, іншим людям. Потрібні в будь-якому стані. Але буде краще, якщо ви дозволите собі бути настільки здоровими, наскільки виходить. Допоможімо один одному!

Де б ви не знаходилися, ви можете замовити термінову консультацію онлайн, якщо ви:

– страждаєте від стресу, травматичних переживань;

– відчуваєте панічні атаки, напади страху, сильну тривогу;

– мучитеся почуттям провини;

– не можете впоратися з люттю, злістю, образою;

– відкладаєте та не можете прийняти важливе рішення,

– та багато інших питань – все, що вважаєте актуальним для вас зараз.

Ви можете записатися на консультацію українською та російською мовами.

Коротко про те, чим є для мене робота психолога.

Для мене психотерапія – це територія можливостей. Тут можна вирішувати невеликі труднощі та працювати над глобальними цілями. Можна пізнавати себе, вибирати саме своє сьогодення та майбутнє, й навіть минуле. Тут можна змінюватися. Та змінювати своє життя. Робити його таким, яке саме вам до смаку.

Мені подобається, що в сучасній психотерапії існує цілий арсенал підходів, методів для вирішення психологічних труднощів і що сьогодні не обов’язково обмежувати себе одним методом. Це також про можливості. І для терапевта, який може вибрати з різних напрямків те, що саме зараз підходить клієнту.

Методи, які я активно використовую, дозволяють дуже ефективно допомагати клієнтам. З одного боку – когнітивно-поведінкова терапія. Метод короткострокової терапії. З’явився як інструмент для роботи з депресіями. Зарекомендував свою ефективність й дуже швидко знайшов шлях до вирішення та інших проблем різних видів тривог та інших емоційних труднощів, а також різноманітних проблем з поведінкою, комунікацією, самореалізацією, залежностями.

З іншого боку – розуміюча терапія, створена для допомоги людям, які знаходяться в критичних ситуаціях, у стресі, у фрустрації, у конфлікті, у кризі. Розуміючий терапевт допомагає клієнту повноцінно усвідомити, осмислити, висловити своє переживання, і тоді, в атмосфері прийняття, співпереживання, розуміння, людина долає кризу, використовуючи творчі сили власного переживання.

Обидва методи дуже добре доповнюють один одного та роблять сесії максимально продуктивними.

Запити, з якими я маю найбільше досвіду:

– Тривожні стани: тривоги, страхи, фобії, панічні атаки, депресія, зневіра.

– Емоційні труднощі: образи, гнівливість, порушення настрою, почуття провини, невпевненість в собі, низька самооцінка, переживання стресу.

– Труднощі з самореалізацією: прокрастинація, лінь, проблеми в навчанні, на роботі, питання самореалізації, самовизначення, професійного зростання, зміни діяльності, вигорання, відчуття відсутності ресурсу, труднощі з прийняттям рішень, постановкою цілей, навчання навичкам розв’язання проблем.

– Труднощі у спілкуванні: з близькими, колегами, малознайомими людьми, проблемні взаємини з протилежною статтю, складнощі взаємин між членами сім’ї: батьки-діти, підлітки, дорослі-літні батьки, невістка-свекруха, теща-зять, конфлікти в сім’ї, з партнером, в колективі, співзалежність.

Записатися на консультацію
[:ru]

Вы можете воспользоваться формой для записи на консультацию ниже:

[:uk]

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

[:]
[:ru]

Вы можете заказать обратный звонок используя эту форму:

[:uk]

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму:

[:]