Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Світлана Соловей


Вітаю! Мене звуть Світлана Соловей. Я лікар-психолог, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, супервізор, сімейний та підлітковий психолог.

Мій шлях у професію почався відразу після закінчення школи, коли мій вибір припав на факультет медичної психології в ВНМУ ім. М.І. Пирогова. По закінченню 1-ого курсу я визначилася з напрямком психології, в якому я хочу працювати – гештальт-підхід. З 2012 року я почала навчання у даному напрямку та продовжую його по цей час. За ці роки я встигла сертифікуватися та акредитуватися як гештальт-терапевт та почала свій шлях як супервізор.  Також пройшла додаткове навчання за трьома спеціалізаціями: «Робота з кризами та травмами», «Робота з психосоматичними розладами», «Робота з групами в гештальт-підході».

Свою практику я почала у 2014 році з індивідуальних консультацій, далі працювала у психіатричній лікарні з дорослими й дітьми, а також з часом я перейшла працювати в «Центр матері та дитини», де консультувала вагітних, матусь з дітками та сім’ї з проблемами у репродуктивній сфері.

З 2015 року я активно працювала з міжнародними організаціями UNICEF та IOM (Міжнародна організація міграції), а також з українськими організаціями «Схід SOS» та у мобільних бригадах в «Українській фундації громадського здоров’я». Основними категоріями людей, з якими я працювала, були переселенці із зони бойових дій на Донбасі, а також українські воїни, які брали участь в АТО та їхні сім’ї. Мені добре знайомі почуття, які переживають люди у зв’язку із втратою близьких, втратою житла, поділом життя на «до» та «після». У багатьох клієнтів виникав посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Як і зараз, багато хто був змушений мігрувати в різні країни, у зв’язку з чим виникало багато складнощів з адаптацією.

З 24 лютого 2022 року в моє життя знову прийшла війна й досвід, який я отримала тоді, зараз допомагає мені ефективно справлятися з ситуацією і бути корисною своїй країні. Наразі вся моя робота перейшла в онлайн, я надаю допомогу як волонтер, і на загальних засадах.

У роботі онлайн мої сильні сторони: я дипломований лікар і можу провести діагностику як соматичного, так і психосоматичного стану віддалено, спираючись на отримані знання та практичний досвід роботи у лікарні. Я сама проходила та проходжу особисту психотерапію онлайн та знаю всі нюанси та труднощі, з якими може зіткнутися клієнт. Маю досвід роботи в психіатричній лікарні й добре розумію та вмію працювати з психосоматичними та психічними розладами. Часто такі люди не можуть вийти з дому або лікарні, то ж онлайн-терапія – це дуже хороший спосіб роботи в таких ситуаціях.

Напрямки, в яких я працюю:

  • Психологічні травми та посттравматичні розлади у дорослих;
  • Тривожні стани та панічні атаки у підлітків та дорослих;
  • Робота із втратами (близьких людей, втратою житла, роботи);
  • Робота із «синдромом емігранта»;
  • Діагностика та корекція психосоматичних розладів, депресивних станів та ПТСР;
  • Складнощі у відносинах: дитячо-батьківські, сімейні, колегіальні;
  • Вікові кризи у підлітків та дорослих;
  • Складнощі з самопрезентацією та самореалізацією у підлітків та дорослих;
  • Робота з сім’ями та парами.

У своїй роботі я спираюсь на принципи конфіденційності та етичності. У більшості випадків я дуже підтримуючий та співчутливий психотерапевт. З повагою та розумінням ставлюся до всіх життєвих ситуацій та проблем, з якими зустрічається клієнт.

Можу проводити консультації українською та російською мовами.

Записатися на консультацію

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: