Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Оксана Завітаєва


Вітаю! Мене звуть Оксана Завітаєва, я – психолог, психотерапевт.

Наразі, я працюю в онлайн-форматі (Skype, Viber, WhatsApp, Telegram)

Мій шлях до психології, перш за все, це шлях розв’язання власних проблем, бар’єрів та внутрішніх обмежень. Складнощі в моєму житті та обставини, які я пройшла, дозволяють мені глибше аналізувати ті труднощі, з якими стикаються мої клієнти.

У мене дві вищі освіти – педагогічна та психологічна. Крім базової психологічної освіти я закінчила 4-х річну програму підготовки гештальт-терапевтів у Київському Інституті Гештальт та психодрами (КІГіП), де успішно сертифікувалася.

Для мене дуже важливо йти вперед та розвиватися, тому я багато вчуся, й наступним етапом підвищення кваліфікації для мене, стало навчання в 4-х річній програмі когнітивно-поведінкової терапії Українського Інституту КПТ, що є дійсним членом Європейської асоціації КПТ (ЕАСВТ).

Завдяки власному досвіду я знаю, як працює психотерапія – щоб подолати власні страхи та тривогу, мені довелося проробити колосальну внутрішню роботу. Повністю трансформуватися.

Навчання, особиста та групова психотерапія, різні тренінги принесли мені величезне полегшення та ясне розуміння себе й свого життя. Мені вдалося відчути контакт з собою, навчиться прислухатися до власних потреб та давати їм місце в житті – цього я готова навчити й вас.

У роботі я досить чуйний, дбайливий та підтримуючий психотерапевт.

При цьому, мій особистий досвід подолання психологічних наслідків пережитої травми, тривоги, панічних атак та знання отримані у процесі навчання, дозволяють працювати та бути стійкою в складних темах та емоційних станах клієнта.

Для мене психотерапія це про підтримку та допомогу, про відносини без осуду та оцінки, про вибір й відповідальність за своє життя. Там, де є відповідальність, там є свобода бути собою. Говорячи про свободу, я часто цитую французького філософа Жан-Поль Сартра: «свобода – це те, що я сам зробив з того, що зробили з мене.»

Я не пропоную готові рішення, а лише допомагаю знайти оптимальний шлях, який відповідає життєвим сенсам та цінностям мого клієнта.

Ви можете до мене звернутися з такими питаннями:

 • Кризові стани, горе війни;
 • Проблеми адаптації;
 • Проживання горя, втрати близьких або розриву стосунків;
 • ПТСР, психологічні травми;
 • Депресивні стани, апатія, почуття провини;
 • Тривожні стани, безсоння;
 • Панічні атаки, тривога за здоров’я;
 • Страхи, фобії (страх невідомості, самотності);
 • Самооцінка (невпевненість у собі, самокритика);
 • Проблеми взаємостосунків;
 • Труднощі у вираженні почуттів та емоцій.

Якщо в списку нема вашого запиту або складно сформулювати словами, що саме турбує – зверніться на консультацію, розберемося разом з Вами.

До мене можна звернутися як на один сеанс, так і для тривалої роботи.

Для надання кваліфікованої допомоги, я регулярно проходжу особисту терапію та супервізію.

Свою роботу будую на принципах прийняття, взаємної поваги, безпеки, співпраці, активної участі та конфіденційності.

Буду рада знайомству та спільній роботі, на шляху поліпшення якості життя!

Записатися на консультацію

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: