Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Марія Міхліна


Вітаю! Мене звати Марія Міхліна, я практичний психолог, психотерапевт (гештальт-терапевт).

Психологія – це невіддільна частина мого життя. Частково це пов’язано з тим, що мої батьки теж психотерапевти й, окрім навчання в установах, я мала досвід зростання у середовищі, де дбають не лише про свій психоемоційний стан, а й оточення. Також є значущі фактори, що сприяли та спонукали мене обрати саме цей шлях – це моя любов до спілкування та взаємодії з іншими людьми, чутливість та емпатія до переживань, цікавість до того, як саме працює наша психіка й чому ми, люди, такі різні.

У 22 роки, отримавши свою першу освіту (економічну), я усвідомила, що це не та ланка в якій я відчуваю себе «як риба у воді», а психологія вже займала в моєму житті доволі багато простору. Тому я прийняла рішення навчатись в МАУП (Міжнародна Академія Управління Персоналом), обравши спеціальність «Медичний психолог». Паралельно з цим розпочала навчання у гештальт-підході та особисту терапію, які остаточно спрямували мене та привели до довгоочікуваного «Чим же я хочу займатися у своєму житті».

На цей момент я дипломований психолог, сертифікований гештальт-терапевт (ВОППГП), маю спеціалізацію по роботі з парами, надаю волонтерську психологічну допомогу та регулярно беру участь у навчальних семінарах, тренінгах та конференціях, щоб удосконалюватись й розвиватись.

Озираючись назад я дуже радію зробленому мною вибору, відчуваю, що я на своєму місці. Я маю можливість допомагати людям й до мене часто звертаються із запитами: складнощів у стосунках, тривоги та панічних атак, відчуття самотності, апатії, депресії, з питаннями емоційного інтелекту чи самооцінки, проживання втрати чи розставання.

Але останнім часом у житті кожної людини трапилось дуже багато серйозних змін, починаючи з пандемії (коронавірусу) й завершуючи повномасштабною війною в Україні. В нинішніх умовах, питання адаптації, пошуку внутрішніх та зовнішніх ресурсів, опори та безпеки – є чи не найголовнішими та найактуальнішими.

Нижче я наводжу більш розгорнутий список тем з якими працюю:

 • Життя під час та після війни, психологічні наслідки;
 • Внутрішній дисбаланс: тривога, самотність, депресія, невпевненість в собі;
 • Кризові стани та психологічні травми, ПТСР;
 • Адаптація до нових умов життя (політична ситуація, зміна місця проживання чи роботи, переїзд в іншу країну);
 • Глибинні переживання: горе, втрата, зрада, розрив стосунків;
 • Залежні стосунки у родині;
 • Конфлікти: в парі, з колегами на роботі або керівництвом;
 • Складнощі з батьками, родичами, близьким другом, партнером;
 • Сварки, зради, «Любовний трикутник»;
 • Відсутність взаєморозуміння, говоримо «різною мовою»;
 • Психологічна допомога при розлученні: як розійтись не ворогами;
 • Психосоматичні розлади: «немає сил», запаморочення, головний біль, безсоння.

У роботі з сильними переживаннями я використовую різні техніки, які допомагають ефективно впоратись та пережити кризовий стан, повернути «себе», а глибинне опрацювання запиту надає можливість знайти саму причину його виникнення.

З власного досвіду я знаю, що терапія – це не завжди легко та просто, зі свого боку я обережно та дбайливо супроводжую клієнтів під час цього різноманітного шляху. Маю переконання, що кожна людина може прожити своє життя із задоволенням та насолодою. Що завжди є вихід, який, можливо, просто ще не помічений. Я буду рада допомогти вам знайти свій.

Записатися на консультацію
[:ru]

Вы можете воспользоваться формой для записи на консультацию ниже:

[:uk]

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

[:]
[:ru]

Вы можете заказать обратный звонок используя эту форму:

[:uk]

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму:

[:]