Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Катерина Катеринчук


Вітаю!

Мене звуть Катерина Катеринчук, я – психолог, психотерапевт.  Я маю вищу психологічну освіту за спеціальністю “Клінічний психолог” та психотерапевтичну освіту у методі когнітивно-поведінкової терапії (КПТ). Також я працюю як парний терапевт у методі емоційно-фокусованої терапії.

Я маю досвід роботи з такими проблемами як:

  • депресія;
  • травма, переживання втрати, горя, посттравматичний стресовий розлад;
  • тривожні стани та розлади (панічні атаки, генералізований тривожний розлад, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР), надмірна тривога за здоров’я; соціальна тривожність, фобії)
  • низька самооцінка та невпевненість у собі;
  • труднощі у стосунках.

Також маю досвід проведення лекцій та корпоративних тренінгів для працівників компаній. Консультую українською, англійською та російською мовами; працюю очно та онлайн. Я люблю свою професію, прийшла у неї свідомо, продовжую навчатися, розвиватися, поглиблювати свої знання. Зараз приділяю багато часу додатковому навчанню кризовій психологічній допомозі, роботі з травмою та втратою, бо розумію наскільки така допомога є важливою наразі.

 

Напевно, війна – це найбільший виклик, з яким тільки може зіткнутися людина у своєму житті, і це величезний фактор ризику для нашого психічного здоров’я. Тому турбота про своє психічне здоров’я в часі війни є вкрай важливою. Це абсолютно нормально зараз звертатися по психологічну допомогою та підтримкою.

Попри те, що війна є великим стресом та може призводити до психологічних проблем та травм, є багато досліджень, які говорять, що у надскладних обставинах, люди можуть демонструвати феномен постравматичного зросту, пройшовши через випробування, вони відкривають у собі внутрішню силу та стійкість, нові грані своєї особистості та сенси, стають мудрішими, починають жити більш усвідомленим життям. Психотерапія може допомагати не тільки “загоювати рани”, але й  розвивати стресостійкість та сприяти постравматичному зростанню.

На останок трохи про особисте: я не могла ніколи уявити, що у моє життя увійде війна, а з нею багато болю, переїзд з рідного міста, необхідність все починати з початку. Але у мене немає паніки, бо за плечима багато знань та досвіду як допомагати собі та іншим справлятися з психологічними труднощами, і я знаю, що можу бути корисною людям у цей складний час, роблячи все для того, щоб у кінці на нас чекало особистісне зростання та щасливе мирне життя.

 

Записатися на консультацію

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: