Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Анна Бородіна


Привіт! Мене звати Анна, я психолог. Працюю в інтегративному підході, який охоплює методи процес-орієнтованої терапії, тілесно-орієнтованої терапії, арт-терапії, ігротерапії.

У підлітковому віці я зрозуміла, що хочу працювати з людьми та розумітися на особливостях стосунків між ними. Тема взаємостосунків мене завжди цікавила. Тому я працюю як із дорослими, так і з дітьми.

Практична психологія прийшла в моє життя з народженням доньки. Виявилося, що моїх знань та навичок педагога недостатньо, щоб побудувати гармонійні стосунки з дитиною та з самою собою, не виснажуючи себе й близьких. Нові виклики, які постали переді мною, як молодою матусею, та моя віра в те, що спілкування з власною дитиною може бути комфортним, радісним, для задоволення, стали головними рушіями пошуку відповідей та проклали шлях до нових знань, а згодом до професійної діяльності.  У 2018 році я отримала диплом про вищу психологічну освіту, у 2019 році закінчила трирічний курс інтегративної дитячої сімейної психології студії Світлани Ройз. Навчалася у Міжнародному Центрі Процесуальної Роботи (International Center for Process Work). Процесуально орієнтована психологія – досить «молодий» напрямок у психології. Мені він подобається за те, що в основі роботи лежить процес клієнта.

Моя жага до навчання та розвитку не полишає мене ні на мить. Я регулярно відвідую зустрічі з відомими психологами, навчаюся та підвищую кваліфікацію на фахових курсах, семінарах, конференціях, тренінгах. Це сформувало моє професійне середовище і коло знайомих, серед яких я зростаю як професіонал. 

Я вірю, що саме знання психології дає відповідь на багато питань, пов’язаних з базовими потребами людини, а також можливість із задоволенням проживати щасливе, радісне життя. Це постійний шлях розвитку, вдосконалення, дослідження, пошуку, на якому ми зустрічаємося із самими собою та беремо відповідальність за власне життя. Я переконалася, що дітей можна виховувати в атмосфері любові, безпеки, прийняття, реалізовуючи їх базові потреби здоровими методами.

Питання, з якими мені найчастіше доводиться мати справу, – це тривожні стани та труднощі з регуляцією емоцій, батьківсько-дитячі відносини, етапи розвитку дітей та пов’язані з цим проблеми та потреби, труднощі підліткового віку та труднощі у спілкуванні з підлітками, складні ситуації, що виникають у житті, особистісний розвиток, розуміння потреб та психоемоційних станів, пошук внутрішньої опори, проживання розлучення чи розставання, втрати, налагодження відносин у сім’ї, пошук власних ресурсів.

Я можу бути корисна у:
– роботі зі стабілізацією психоемоційного стану,
– конфліктних ситуацій у сім’ї;
– кризових станів, ПТСР, роботі зі страхами;
– допомозі при емоційній нестабільності дітей та дорослих (страхи, тривога, кошмари, кризові стани);
– у роботі з підлітками;
– роботі з розривом відносин, переживаннями розлучення, втрати, зради, горя;
– допомоги при вимушеному переїзді за кордон;
– при втраті стану внутрішньої опори.

У роботі з клієнтами мені вдається створити безпечний простір, атмосферу довіри та з турботою провести клієнта в його процесах.

Я люблю свою роботу, люблю допомагати людям знаходити внутрішню опору та радість життя, покращувати стосунки з близькими та рідними, краще розуміти себе, свої емоції, страхи, потреби.

Записатися на консультацію
[:ru]

Вы можете воспользоваться формой для записи на консультацию ниже:

[:uk]

Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

[:]
[:ru]

Вы можете заказать обратный звонок используя эту форму:

[:uk]

Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму:

[:]