Меню Меню
Наші Послуги Наші Послуги

Анастасія Проворова


Вітаю! Мене звати Анастасія Проворова. Я – сертифікований психотерапевт. Працюю у гештальт-підході. За першою освітою я здобула кваліфікацію спеціаліста з соціології.

Мій шлях до психології, а згодом і до психотерапії, почався ще в підлітковому віку. Я багато думала про сенс існування, про біль, який супроводжує життя і про то, яка у цьому всьому суть. З 16 років я почала цікавитись психологічною літературою. У 22 роки я вже прийшла в психотерапію як клієнт. То був важкий для мене час і саме психотерапія мене підтримувала, давала змогу рухатись далі та зростати як особистість.

Моє навчання на гештальт-терапевта у ВСППГП зайняло 5 років і за цей час я ще завершила програму зі спеціалізації: «Теорія розвитку особистості: вікові кризи». За час навчанні і понині я жадібно шукала і вбирала теоретичну і практичну частину на різних авторських курсах, тренінгах, конференціях, лекціях, щоб знайти відповіді на важливі для мене питання. Та за часи навчання і приватної практики гештальт став моїм хобі, ремеслом та пристрастю.

Я маю досвід роботи з такими темами:

* Депресивні та тривожні стани. Працюю з клієнтами в стані клінічної депресії у супроводі з психіатром;

* Панічні атаки;

* Вікові кризи та кризи пов‘язані з переїздом, зі зміною роботи, зі зміною соціального статусу;

* Питання особистих кордонів;

* Сепараційні процеси;

* Питання впевненості у собі;

* Ситуація втрати та гострого горю;

* Агресія та сексуальність;

* Фінансова поведінка;

* Екзистенційні питання (пошук власних сенсів);

* Любовні трикутники та емоційна залежність;

* Розвиток емоційного інтелекту.

Особливої уваги потребує наша психіка під час війни. Жодного українця чи українки ці події не обійшли стороною і не важливо, чи бачили ви війну, чи встигли виїхати до початку активних воєнних дій, чи давно мешкаєте за кордоном. Втрати й нове життя, суміш почуттів або їх відсутність, проблеми з концентрацією уваги або недостатність енергії, нові виклики та багато іншого.

Війна ініціює зміни і приносить з собою велику кількість трансформаційної енергії, за допомогою якої є можливість вийти на новий рівень особистого розвитку і підвищити якість життя. І на цьому шляху вам знадобиться людина, яка зможе провести і бути поруч.

І трішки про себе:

Я мати і єдиний опікун своєї дитини, я стикалася з горем втрати рідних і важливих людей, я сама змінила рідне місто на столицю, я маю досвід роботи в різних сферах і пошуку себе, я маю досвід вимушеної еміграції і повернення. В роботі я відкрита до само пред’явлення власним досвідом, якщо для клієнта це важливо і може бути підтримуючим. Під час роботи, я концентрую всю свою увагу на нашому контакті, на тілесних, емоційних і когнітивних проявах власних і клієнта. Для мене важливо супроводжувати та бути присутньою з клієнтами в різних станах, ставитися з повагою і розумінням. Буду рада вам допомогти! 

 

Записатися на консультацію

    Ви можете скористатися формою для запису на консультацію нижче:

      Ви можете замовити зворотний дзвінок використовуючи цю форму: